Fragmat Extrem

Že četrtič na sklepnem turnirju
Ključne besede:
Mladinci Kluba malega nogometa Fragmat Extrem iz Sodražice so s tekmo 14. kroga v skupini zahod, ki je bila odigrana sinoči v Ribnici, sklenili prvi del državnega prvenstva. Pomerili so se proti Puntarju iz Tolmina. Srečanje dveh najbolj kakovostnih moštev se je končalo z delitvijo točk. Izid tekme je bil po 40. minutah 1:1. Sodražani so zadeli v prvem polčasu, strelec je bil Jure Kordiš, gostje pa so izenačili v 35. minuti. Sodražani, ki so vso sezono igrali zelo preudarno, se bodo na sklepnem turnirju, 31. marca in 1. aprila v Tolminu, pomerili proti drugo uvrščeni ekipi vzhodne skupine, Dobovcu. Puntar se bo pomeril proti prvo uvrščeni Litiji. Zmagovalca bosta odločala o naslovu državnega prvaka. Ob koncu tedna je bil na sporedu tudi 18. krog v članski drugi ligi. Sodražani so v Velenju izgubili proti Veplastu. Rezultat je bil 5:4 (2:2). V drugem polčasu so vodili s 4:2, a so gostitelji v končnici ob izdatni pomoči sodnika le zmagali. V gosteh so brez točk ostale tudi Velike Lašče. Z 8:7 so bile tokrat boljše Slovenske Gorice. OBVESTILO:Športno društvo Extrem vabi na tekmo 19. kroga v 2. Slovenski futsal ligi med ekipama Fragmat Extrem in KMN Slovenske Gorice, ki bo v petek, 16. marca, ob 18. uri in 30 minut, v Športnem centru Ribnica. Obeta se nam zanimiva tekma, saj je ekipa Slovenskih Goric na drugem mestu prvenstvene lestvice, domača ekipa pa si želi doseči ugoden izid. Vabljeni!