Zmaga Extrema

Mariborčane so premagali s 3:2
Ključne besede:
V drugem krogu 2. Slovenske futsal lige je domači ekipi Fragmat Extrema uspelo to, česar jim v prejšnji sezoni ni. Lani so z ekipo Brezja iz Maribora dvakrat igrali neodločeno, tokrat pa so Mariborčane pred več kod 200 gledalci v Športnem centru Ribnica, po težki in razburljivi tekmi, premagali s 3:2. Prvi polčas je minil v premoči gostov, ki so večkrat nevarno zapretili, kaj več pa jim je preprečil odlični domači vratar Okič. Prvi zadetek je bi dosežen na začetku drugega polčasa. V 21. minuti je bil strelec gostujoči igralec Gajser. Mariborčani se vodstva niso dolgo veselili, že v naslednji minuti so domačini najprej izenačili, strelec je bil Arko, Jelič pa je z golom v 23. minuti Fragmat Extrem povedel v vodstvo z 2:1. Zadetkov s tem še ni bilo konec. Gostje so še naprej pritiskali na domača vrata. V 27. minuti jim je uspelo  izenačiti na 2:2, zadel je Pislar. Izenačujoči zadetek gostov, domačih igralcev ni zmedel. Igrali so potrpežljivo in stiskali obroč pred gostujočimi vrati. V 32. minuti je po lepi akciji celotne ekipe za končno zmago s 3:2 zadel Kordiš. S to zmago ima ekipa Fragmat Extrem 4 točke in na lestvici deli prvo mesto. V 3. krogu 2. Slovenske Futsal lige Fragmat Extrem gostuje v Velenju, pri ekipi ŠND Veplast.